Pokaż wszystkie kategorie Poradnik eksperta

Wkretak Dynamometryczny Proxxon MicroClick MC 5 ( 1- 5 Nm) 23347

(numer katalogowy 23347)

Średnia ocena:

|

Przyznaj swoją ocenę

Nasza cena: 274.85 zł

Produkt dostępny. Kupuje:

szt.Opis produktu

PROXXON Industrial – to niezawodne narzędzia ręczne i klucze przeznaczone do prac nie tylko w warunkach domowych, lecz przede wszystkim do profesjonalnych zastosowań. Proxxon to marka bardzo dobrze postrzegana na naszym rynku. Narzędzia Proxxon produkowane są w jednej z największy fabryk narzędzi ręcznych na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii. Firma na swoja dobrą markę pracuje poprzez politykę jakości swoich wyrobów. Klucze Proxxon spełniają najwyższe normy DIN/1SO. W firmie trwają ciągłe prace, w celu zwiększenia wytrzymałości kluczy i nasadek, oraz takiej konstrukcji, które będą mogły przenosić jeszcze większe siły, przy zachowaniu nienaruszonych krawędzi, kantów. Podstawowym składnikiem przy wyrobie wszystkich elementów jest stal CrV 31 CrV3 z wysoką zawartością związków węgla, dla zwiększenia twardości wykonywanych elementów. Serce każdego zestawu, czyli grzechotka wykonywana jest z jednolitego elementu (bez spawania) z dużą ilością zębów jednocześnie zazębiających się, umożliwiając przenoszenie ekstremalnych momentów. PROXXON jest czołowym producentem profesjonalnych mikroelektronarzędzi i doskonałej jakości kluczy.

 


Wkretak Dynamometryczny Proxxon  MicroClick MC 5 ( 1 – 5 Nm) 23347


  • Precyzyjne dokręcanie śrub, dla momentów obrotowych 1,0- 5,0 Nm.
  • Wyraźnie wyczuwalny i słyszalny sygnał dźwiękowy przy osiągnięciu wcześniej ustawionego momentu obrotowego. Wysoka dokładność powtarzania z tolerancją +/-6%.Wyraźna skala pozwala na łatwy odczyt pomiaru.
  • Standardowy uchwyt dla bitów 1/4" , dodatkowo na wyposażeniu adapter sześciokątny pozwalający na nakładanie nasadek 1/4".
  • Walizka z tworzywa sztucznego.

Opinie o produkcie

Nikt jeszcze nie dodał opini o tym produkcie, dodaj ją pierwszy

© Copyright jaste.pl 2009. All rights reserved
Budowa sklepów internetowych