Pokaż wszystkie kategorie Poradnik eksperta

MIERNIK WSKAŹNIK NAPIĘCIA MULTIMETR BENNING MM 1-3 BG044083

(numer katalogowy BG044083)

Średnia ocena:

|

Przyznaj swoją ocenę

Nasza cena: 525.00 zł

Produkt dostępny. Kupuje:

szt.Opis produktu   Firma BENNING została założona w 1938 r. Jest to jeden z wiodących producentów sprzętu diagnostycznego w motoryzacji, w przemyśle; urządzeń utrzymujących napięcie, a od 1948 również wskaźników napięcia. W ciągu swojej prawie 70-letniej historii pokazała, że jest godna zaufania, zjednała sobie klientów, którzy znajdują w ofercie przyrządy spełniające ich oczekiwania. Szeroka gama produktów, spełniających międzynarodowe normy IEC/EN 61243-3(DIN VDE 0682-401) klasa napięcia B, zdobyła szeroką rzesze klientów na całym świecie i od kilku lat powiększa grono zwolenników również w Polsce. Dzięki swojemu doświadczeniu w dziedzinie technologii przyrządów probierczych, pomiarowych i zabezpieczających produkty firmy BENNING charakteryzują się niezawodnością, uniwersalnością oraz co bardzo ważne – bezpieczeństwem użytkownika. Większość urządzeń posiada gumowe osłony, które oprócz zabezpieczenia przed mechanicznym uszkodzeniem, zwiększają pewność uchwytu, a także dają możliwość odpowiedniego ustawienia. W ofercie BENNING znajdziemy próbniki napięcia, cyfrowe mierniki, cęgowe mierniki prądu, urządzenia do pomiaru izolacji, rezystancji, następstw fazy, impedancji pętli zwarcia, wyłączników różnicowo – prądowych, kontroli mierników niskonapięciowych. Część z nich ma możliwość bezdotykowej lokalizacji napięcia fazy.


Charakterystyka produktów z serii MM 1-3:

  • Zintegrowany sensor napięciowy sygnalizuje napięcia fazy za pomocą sygnału akustycznego i czerwonej diody na LED.
  • Lokalizuje przerwy w kablach i uszkodzone żarówki w otwartych przewodach (bębny kablowe, łańcuchy świetlne) od strony zasilania fazy.
Wykonanie:  Testowane i zatwierdzone zgodnie z normami EN/IEC 61010-1 (DIN VDE 0411-1). Obudowa miernika wykonana z wytrzymałego na uderzenia tworzywa sztucznego z wbudowanym czujnikiem woltowym do wzrokowego i akustycznego rozpoznania fazy napięcia. 

Zastosowanie:  Do pomiaru prądu stałego i zmiennego, napięcia, rezystencji, ciągłości połączenia, diod, pojemników kondensatorów i częstotliwości. Wbudowany czujnik woltowy umożliwia lokalizacje miejsc przebicia kabli i uszkodzonych lamp na odkrytych przewodach (bębny kablowe, łańcuchy oświetleniowe).

 

Dane Techniczne

Wielkośc skali: 2000;
Dokładność: 0,5%;
Napięcie AC: 0,1 mV - 750 V;
Napięcie DC: 0,1 mV - 1000 V;
Prąd AC: 1 mA - 10 A;
Prąd DC: 1 mA - 10 A;
Rezystancja: 0.1 Ω - 20 MΩ;
Test połączeń / diod: TAK / TAK;
Częstotliwość: 1 Hz - 20 MHz;
Pojemność: 1 pF - 2 mF;
Temperatura: od -20 °C do +800 °C;
Sensor napięciowy: TAK;
Interfejs: brak;
Oprogramowanie: brak;
Pamięć / funkcje: "HOLD", "MAX / MIN";
Rejestracja danych: brak;
Metoda pomiarowa: RMS;
Kategoria pomiarowa: Kat. III - 600 V.

Opinie o produkcie

Nikt jeszcze nie dodał opini o tym produkcie, dodaj ją pierwszy

© Copyright jaste.pl 2009. All rights reserved
Budowa sklepów internetowych