Pokaż wszystkie kategorie Poradnik eksperta

Stanley Laser Samopoziomujący Krzyżowy Cubix 77340

(numer katalogowy 77340)

Średnia ocena:

|

Przyznaj swoją ocenę

Nasza cena: 179.65 zł

Produkt dostępny. Kupuje:

szt.Opis produktu

NATYCHMIASTOWE POZIOMOWANIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 

Stworzony do codziennych zadań w domu, laser  krzyżowy Cubix marki Stanley, jest szybkim i prostym sposobem do nadania profesjonalnego wyglądu elementom wystroju wnętrz, Twoim  meblom, osprzętowi i dekoracjom. Prosta, kompaktowa i wszechstronna konstrukcja  prawie wszędzie umożliwia łatwe użytkowanie.

PROSTA OBSŁUGA Jeden przełącznik do włączania  i przełączania trybów.

SAMOPOZIOMOWANIE Podświetlany wskaźnik brak poziomu.

TRYB RĘCZNY Do wyznaczania linii ukośnych, schodów, okapów, okien dachowych

 

 

 

 

 


Cubix™ jest laserem krzyżowym dzięki któremu można łatwo i szybko odmienić wygląd wnętrza, nadać nowy charakter meblom i różnego rodzaju dekoracjom. Cubix™ można stosować np.: przy malowaniu ścian i dekoracji ściennych, tapetowaniu, wieszaniu obrazów oraz draperii, montażu półek i haczyków, wieszaniu szafek czy też instalacji oświetlenia w domu.

       Kompaktowa, sześcienna konstrukcja Cubix™ umożliwia łatwe użytkowanie niemal w każdym miejscu. Do tego, obsługa narzędzia jest bardzo prosta, gdyż wykonywana przy użyciu tylko jednego przełącznika włączającego i zmieniającego tryby pracy. Poziomica emituje samopoziomującą krzyżową wiązkę lasera (linie poziome i pionowe) na ścianie, w odległości do 8 metrów.
Brak poziomu jest sygnalizowany podświetlanym wskaźnikiem. Dokładność poziomowania w każdej pozycji zapewnia uchwyt Quicklink™, który służy do mocowania poziomicy laserowej Cubix™ na ramie drzwi, parapecie lub stopniu drabiny. Miękkie szczęki zacisku trzymają pewnie i bez brudzenia oraz pozwalają wyświetlać krzyżową wiązkę lasera tam gdzie jest potrzebna.
        Zmiana trybu pracy na ręczny blokuje wahadło i umożliwia użytkowanie Cubix™ w położeniu na boku lub na plecach, tak aby wyznaczać linie ukośne, tyczyć schody, okapy czy okna dachowe.

 

Opinie o produkcie

Nikt jeszcze nie dodał opini o tym produkcie, dodaj ją pierwszy

© Copyright jaste.pl 2009. All rights reserved
Budowa sklepów internetowych