Pokaż wszystkie kategorie Poradnik eksperta

ZESTAW 3 NOŻY FUNCTIONAL FORM PRO 102542

(numer katalogowy 102542)

Średnia ocena:

|

Przyznaj swoją ocenę

Nasza cena: 119.00 zł

Produkt aktualnie niedostępny, poczekaj na nową dostawe. Możesz dodać produkt do przechowalni.

Opis produktu


Functional Form Pro to linia dla użytkowników oczekujących wysokiej jakości, ergonomii oraz atrakcyjnego wyglądu noży. Antypoślizgowa rękojeść i ręcznie kuta nasada noża gwarantują pewny uchwyt i doskonałe wyważenie. Osłona na palce zapewnia bezpieczeństwo pracy. Wysokiej jakości ostrza są specjalnie hartowane, dzięki czemu zachowują ostrość przez długi czas.

Ostrza wykonane są z wysokiej jakości niemieckiej stali nierdzewnej. Twardość: HRC 56. Kuta ręcznie nasada noża. Osłona na palce. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt. Antypoślizgowe rękojeści. Można myć w zmywarkach. Projektanci: Tobias Wandrup i Erik

Oferowany zestaw jest zapakowany w kolorowe pudełko kartonowe, stanowiąc tym samym doskonały pomysł na elegancki prezent.

 

W skład zestawu wchodzą następujące noże:

 

  • Poręczny nóż do skrobania i obierania warzyw (857301)

Nóż szefa kuchni 17cm - tradycyjny nóż kuchenny z krótkim, ale szerokim ostrzem przy rękojeści, przeznaczony do siekania warzyw i krojenia mięsa. (857311)

 


nóż do chleba - idealny nóż do krojenia różnego rodzaju pieczywa.(857305)


 

 

 

Produkt jest fabrycznie nowy i oryginalnie zapakowany.
Gwarancja 24 miesiące.

 

"Fiskars Quality since 1649" Produkty Fiskars tworzone są w oparciu o bardzo ścisłe i rygorystycznie przestrzegane normy fińskie, gwarantujące najwyższą jakość. Przed wprowadzeniem produktu na rynek, jest on poddawany różnorodnym testom dla potwierdzenia jego skuteczności w każdych warunkach. Fiskars Quality oznacza najwyższą jakość i niezawodność.


Wszystkie prawidłowo konserwowane i przechowywane produkty Fiskars gwarantują najwyższą skuteczność. Firma ponosi pełną odpowiedzialność za jakość wyrobów. Gwarancją objęte są wady materiałowe i technologiczne.

 
                 

Opinie o produkcie

Nikt jeszcze nie dodał opini o tym produkcie, dodaj ją pierwszy

© Copyright jaste.pl 2009. All rights reserved
Budowa sklepów internetowych