Pokaż wszystkie kategorie Poradnik eksperta

Dane personalne

Rejestracji w sklepie www.jaste.pl nie jest konieczna do dokonania zakupów, ale umożliwia użytkownikowi przęgladanie swoich zamówień i otrzymywania dodatkowych rabatów.
Dane osobiste, które należy podać w formularzu rejestracyjnych, to między innymi: imię i nazwisko, login i hasło, niezbędne do składania zamówień na www.jaste.pl.
Przez przetwarzanie danych osobowych, rozumiemy wykorzystywanie ich wyłącznie w celu dokonania realizacji zamówienia tj. wystawienie listu przewozowego, wysłanie faktury za towar, kontakt w celu informacji o przesyłce.
Dane osobowe użytkowników mogą być zbierane również w celu świadczenia dodatkowych usług bądź organizacji konkursów na www.jaste.pl

Użytkownik składający zamówienie w sklepie www.jaste.pl, który wcześniej nie dokonał rejestracji, musi wypełnić formularz z danymi dotyczącymi wysyłki towaru. Każdy użytkownik ma prawo do wglądu oraz poprawiania podanych danych. Jest to możliwe przez formularz edycji danych użytkownika (w przypadku użytkowników posiadających swoje konto – tzn. login i hasło)

© Copyright jaste.pl 2009. All rights reserved
Budowa sklepów internetowych